LEDNÍ HOKEJ

@ Lukáš Filipec

LEDNÍ HOKEJ

@ Jiří Grulich

LEDNÍ HOKEJ

@ Jiří Grulich

LEDNÍ HOKEJ

@ Lukáš Caha

LEDNÍ HOKEJ

@ HC Bratislava

LEDNÍ HOKEJ

@ Petr Best

LEDNÍ HOKEJ

@ Marian Jezowicz

PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNÍ DRESY PRO LEDNÍ HOKEJ NA ZAKÁZKU?

AŤ UŽ JSTE PROFÍCI NEBO NE, S NÁMI BUDETE VYPADAT ZATRACENĚ DOBŘE! A DOBRÝ POCIT JE VE SPORTU ZÁKLADNÍM STAVEBNÍM KAMENEM VÍTĚZSTVÍ.

NÁŠ TÝM ZKUŠENÝCH GRAFIKŮ VÁM ZDARMA VYPRACUJE NÁVRH DESIGNU A PROJEDNÁ S VÁMI VEŠKERÉ VAŠE NÁPADY, UMÍSTĚNÍ A VZHLED JEDNOTLIVÝCH PRVKŮ,
JAKO JSOU JMÉNA HRÁČŮ, LOGOTYPY A JINÉ. PORADÍME VÁM TAKÉ V OBLASTI VOLBY MATERIÁLU A BAREVNÝCH ODSTÍNŮ.

JAKMILE PODOBU DRESU SCHVÁLÍTE, DOJDE KE SPOLEČNÉ DOMLUVĚ TERMÍNU A ZPŮSOBU DODÁNÍ A MY ZAHÁJÍME OKAMŽITOU VÝROBU V NAŠÍ ŠPIČKOVĚ VYBAVENÉ DÍLNĚ.
VEŠKERÉ NÁVRHY ZŮSTÁVAJÍ V NAŠÍ DATABÁZI USCHOVÁNY PRO PŘÍPAD, ŽE BYSTE RÁDI SVŮJ DESIGNOVÝ DRES V BUDOUCNU DOOBJEDNALI NEBO OBJEDNALI NOVÝ, VYCHÁZEJÍCÍ Z PŘEDCHOZÍHO DESIGNU.

POKUD SI NEJSTE JISTI VÝBĚREM VHODNÉHO STŘIHU A LÍMCE DRESU, POTŘEBUJETE SI VYZKOUŠET VÝHODY JEDNOTLIVÝCH MATERIÁLŮ A PRVKŮ NAŽIVO,
NEBOJTE SE NÁS NAVŠTÍVIT V NAŠEM SÍDLE V ROUSÍNOVĚ,
KDE SE VÁM RÁDI BUDEME VĚNOVAT. JAKO DROBNOU INSPIRACI MŮŽETE VYUŽÍT I NAŠI GALERII.

SPOLUPRACUJEME SE ŠPIČKOVÝMI SPORTOVCI Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY I ZAHRANIČÍ. AKTUÁLNĚ NÁS NALEZNETE VE VÍCE NEŽ ŠESTNÁCTI ZEMÍCH.
VÍCE NEŽ 15 LET ZKUŠENOSTÍ SE ODRÁŽÍ V KVALITĚ NAŠICH PRODUKTŮ,
A TO JAK VE VÝBĚRU LÁTEK, TAK VE ZPŮSOBU UŠITÍ, ALE ZVLÁŠTĚ V OBLASTI SUBLIMAČNÍHO TISKU ZARUČUJÍCÍHO KVALITU A STÁLOST BAREV.

Nastavení souborů cookies na webových stránkách je nastaveno na „povolit soubory cookies“, aby vám stránky poskytly co nejlepší uživatelské prostředí během prohlížení. Pokud budete pokračovat beze změny nastavení, nebo kliknete na tlačítko tlačítko "Přijímám", souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a s podmínkami používání našich webových stránek.
PODMÍNKY