GALERIE JERSEY53

VÍTĚZOVÉ JEŠTĚ NIKDY NEVYPADALI TAK DOBŘE!

foto studio JERSEY53

PREZENTUJEME SKUTEČNOST TAKOVOU, JAKÁ JE

O VYBAVENÍ STUDIA

FOTOGRAFICKÉ STUDIO
Jsme vybaveni standardním klasickým fotografickým vybavením pro běžné účely produktové fotografie. Kromě tradičních technických prvků máme ovšem v záloze i nejrůznější vychytávky a zařízení, které patří k našemu know-how.
ROTAČNÍ DISK
Součástí pokročilého vybavení je také rotační disk k produkci 360° foto/video sekvencí našich produktů. Standardně nabízíme horizontální rotaci objektu, rotaci po dalších osách jen po vzájemné dohodě podmínek.
BARVA FOTOPOZADÍ
Nabízíme výběr ze tří fotografických pláten, a to v barvě bílé, šedé a černé. není-li vybráno, rozhodneme o barvě pozadí my. Za příplatek je možné domluvit i jinou barvu pozadí, uměle vynucenou postprodukcí.
LIGHT BOX
Pro foto dokumentaci drobnějších předmětů máme k dispozici light box s matným podkladem v běžné bílé a černé barvě. Tyto fotografie lze pak snadno sdílet na vašem webu nebo Instagramu.

foto studio JERSEY53

Nastavení souborů cookies na webových stránkách je nastaveno na „povolit soubory cookies“, aby vám stránky poskytly co nejlepší uživatelské prostředí během prohlížení. Pokud budete pokračovat beze změny nastavení, nebo kliknete na tlačítko tlačítko "Přijímám", souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a s podmínkami používání našich webových stránek.
PODMÍNKY